Catering dietetyczny z wyborem menu

Boisz się o to, że nuda zakradnie się do Twojej diety pudełkowej? Lubisz decydować o tym, co znajdziesz na talerzu? Zdrowy Catering wprowadza do swoich diet pudełkowych WYBÓR MENU! Jest to opcja, która znajduje się w naszym standardzie – nie wiąże się ona z dodatkowymi opłatami. Sprawdź, jak wygodnie możesz skomponować posiłki na cały dzień i wybierz odpowiednią dietę dla siebie!

Stwórz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb

Śniadanie na słodko, czy też może wytrawnie? Obiad bogaty w warzywa, czy też postawisz na większą ilość innych dodatków? Kolacja zupełnie Ci nie odpowiada? Wybierz całkowicie inną propozycję spośród 3 możliwości! W Zdrowym Cateringu to Ty decydujesz, co kurier dostarczy Ci każdego dnia. Do każdej z diet, która ma możliwość wyboru menu, dajemy możliwość zdecydowania się na jedną z 3 opcji na każdy posiłek. Zapomnij o nietrafionych daniach, takich, na które zupełnie nie masz ochoty, lub z którymi miałeś już do czynienia i te najzwyczajniej nie skradły Twojego serca!

Wybór menu to nasz standard!

Podczas gdy w innych cateringach opcja, jaką jest wybór menu, wiąże się z dodatkowymi opłatami, w tanim cateringu dietetycznym wprowadziliśmy to na stałe – bez dopłat. Dlatego też decydują się na naszą dietę pudełkową, nie musisz bać się dodatkowych kosztów – wybór menu jest w cenie diety. Tę opcję wprowadziliśmy do najczęściej wybieranych diet przez naszych klientów. Jeżeli interesuje Cię catering dietetyczny z wyborem menu, wybierz jedną z następujących die: Dieta Standard, Dieta Odchudzająca, Dieta Zimno-Ciepło, Dieta Vege, Dieta Sport.

dieta z wyborem
najlepszy catering

Personalizuj diety do woli!

Jak skomponować własne menu?

Interesuje Cię wybór menu? Wybierz nasz catering dietetyczny, zmień swoje nawyki żywieniowe i jedz swoje ulubione posiłki każdego dnia! Dopasuj nie tylko same menu, wybierz również interesującą Cię ilość dań, dopasuj dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Razem z nami stwórz dietę idealną – dopasowaną do Twoich potrzeb!

Catering z wyborem menu – sprawdź jakie to proste! Jeżeli chcesz dokonać wyboru menu przejdź, do panelu klienta i wybierz interesujący Cię rodzaj diety. Wymiana posiłków nie jest możliwa podczas składania zamówienia – wyboru menu dokonujesz po aktywacji zamówienia, w swoim panelu klienta. Wymiana posiłków możliwa jest jedynie 2 planowaną dostawą.

Skomponuj dietę w 3 prostych krokach

Załóż konto i wybierz interesującą Cię dietę.

Opłać zamówienie

Wybieraj codzienne menu w panelu klienta

Przykładowe menu – jedz na co masz ochotę!

Zaczynasz swoją przygodę z cateringiem dietetycznym i jeszcze nie wiesz, na jaką z diet się zdecydować? Wybór nie jest prosty, jednak chętnie Ci w tym pomożemy! Najważniejsze jest to, aby dieta była dopasowana do Twojego stylu życia. Określ swoje cele i wybierz dietę, która będzie Ci odpowiadać. Chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej? Może po prostu zależy Ci na zadbaniu o zdrowie swojego organizmu? Z pewnością wśród naszych diet znajdziesz coś odpowiedniego! Bez problemu zdecydujesz się również na interesujące Cię ilości posiłków, jak również dopasujesz idealną kaloryczność. Z pewnością wybór menu sprawi, że realizacja każdego z Twoich celów będzie dużo łatwiejsza!

Dlaczego nasza dieta pudełkowa?

Nasze propozycje diet są bardzo różnorodne. Przede wszystkim ilością posiłków, kalorycznością i proporcją makroskładników. Catering dietetyczny w Poznaniu został stworzony z myślą o jak najbardziej wymagających Klientach. Jesteśmy pewni, że nasze posiłki szybko staną się Twoją codziennością. Jako firma z historią dbamy o to, aby nasi Klienci mieli zagwarantowany maksymalny komfort i wygodę. Dlatego starannie zamykamy pojemniki, aby zachować walory smaku, wyjątkowej estetyki oraz bogatych składników odżywczych. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Catering z dostawą na terenie całej Polski

Interesują Cię nasze diety? Nasz catering gwarantuje dostawy na terenie całej Polski! Przed dokonaniem zamówienia sprawdź, czy Twoja miejscowość jest w zasięgu naszych dostaw.

Siedziba

Nasza główna siedziba znajduje się na Śląsku, ale nasz catering dociera do wielu miast Polski.

 

Wpisz kod "TANIEJ" i zyskaj 10% rabatu

X