dieta keto

Catering ketogeniczny

Chcesz poprawić swoją sylwetkę i skutecznie zrzucić kilka kilogramów w krótkim czasie? Dotychczasowe diety nie przyniosły zamierzonego efektu? Dieta ketogeniczna jest rozwiązaniem Twoich problemów!

Jest ona jedną z bardziej restrykcyjnych diet – jednak jej efekty mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Chcesz przekonać się, czy dieta keto jest dla Ciebie? Nasz catering świetnie przygotuje Cię do tego, abyś mógł wygodnie i skutecznie wprowadzić swój organizm w stan ketozy!

Na czym polega dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna nie jest zwykłą dietą – jest to model żywieniowy, który na początku może okazać się sporym wyzwaniem, jednak z czasem organizm przyzwyczai się do dość specyficznego stylu żywienia. Podejmiesz się tej próby? Jest o co walczyć, ponieważ dieta keto, jest niezwykle efektywna jeżeli chodzi o utratę kilogramów, przy jednoczesnej poprawie układu trawiennego. Na czym więc ona polega?

Głównym założeniem diety keto jest dostarczanie do organizmu jak największej ilości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych, przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów. To właśnie tłuszcze pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej! Nie daj się zwieść tym jak wygląda jadłospis – dieta pudełkowa ketogeniczna sprawi, że będziesz czuł się znakomicie każdego dnia!

dieta ketogeniczna
najlepszy catering

Dieta keto zmieni Twoje nawyki żywieniowe!

Catering ketogeniczny sprawi, że będziesz mógł uzyskać odpowiedni balans posiłków i składników, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się ze skutecznego stanu ketozy. Najważniejszą zasadą diety ketogenicznej jest znacząca jej restrykcyjność – nie przejmuj się tym – nasz catering zajmie się tym znakomicie!

Dlaczego postawić na tą dietę?

Zastanawiasz się czy dieta ketogeniczna jest dla Ciebie? Jeżeli masz w planach efektywne zrzucenie wagi, zadbanie o swoje codzienne dobre samopoczucie, czy też poprawę kondycji organizmu. Odpowiednio skomponowana jest poleca dla osób z cukrzycą, insulinoodpornością. Dieta ketogeniczna wykazuje nawet korzystny wpływ przy chorobach Alzheimera, Parkinsona, autyzmu, stwardnienia zanikowego bocznego. Stosowanie diety keto w przypadku problemów zdrowotnych, każdorazowo powinno się skonsultować z lekarzem.

Więcej o diecie ketogenicznej

Odkryj czym jest dieta keto i poznaj jej najważniejsze zalety!

dieta keto

Zapomnij co to głodówka! Na diecie ketogenicznej będziesz stale najedzony i jednocześnie zadbasz o swoje dobre sampoczucie!

dieta keto

Idealny rozkład mikro i makro składników, dopasowany do potrzeb Twojego organizmu!

dieta ketogeniczna

Wyjątkowa skuteczność! Masz dość diet, które najzwyczajniej nie przynoszą efektów? Dieta ketogeniczna rozwiąże Twoje problemy!

Jak może wyglądać jadłospis diety ketogenicznej?

Jak już dobrze wiesz, dieta ketogeniczna opiera się na produktach o wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych. Dlatego też i one staną się podstawowymi produktami spożywczymi, dostarczanymi w codziennych posiłkach. Odpowiednio przygotowane, nieprzetworzone mięso, to swoisty filar diety ketogenicznej. Kurczak, schab, wołowina – wszystko jest dozwolone! Dodatkowo dieta będzie bogata w ryby i owoce morza. Kolejnym bardzo ważnym źródłem zdrowych tłuszczów jest m.in. masło, awokado, jaja, masło orzechowe, czy oliwa z oliwek. Dopuszczalne są warzywa o niskiej zawartości węglowodanów, także orzechy i nasiona. Jakie są polecane napoje na diecie ketogenicznej? Woda, herbata, a nawet i kawa – w szczególności kawa kuloodporna!

Których produktów unikać?

Planujesz przejść na dietę ketogeniczną? Koniecznie musisz zapomnieć o produktach zawierających węglowodany! Dlatego też bardzo ważne jest to, aby wyjątkowo pilnować swojego menu, niezastosowanie się do wymagań może zniweczyć cały efekt. Na diecie keto wykluczyć musisz cukier ze swojego jadłospisu. Unikaj niezdrowych tłuszczy i przede wszystkim różnego rodzaju skrobi. Jeżeli do tej pory chleb był codziennym gościem Twojego talerza, to musisz się z nim pożegnać. To samo dotyczy makaronu, kaszy, ryżu, ziemniaków – te produkty są wysoce nasycone węglowodanami! Unikaj również batatów i innych warzyw korzeniowych, a także dyni i kukurydzy. Niestety również owoce są bogate w cukry i węglowodany – tych także nie znajdziesz w diecie keto.

Przeciwskazania

Pomimo tego, iż ten sposób odżywiania niesie za sobą wiele dobrego dla naszego organizmu – dostarcza wszystkich niezbędnych składników, minerałów i witamin, to nie w każdym przypadku jest on polecany. Wybierając dietę keto, zdecydowanie zmieniasz swój codzienny jadłospis – wykluczasz z niego wiele produktów, które w niektórych przypadkach mogą okazać się bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ten sposób żywienia nie jest dla Ciebie, jeżeli masz problemy z:

  • trzustką
  • nerkami
  • wątrobą
  • nieprawidłowo stosujesz dietę
catering ketogeniczny

Dieta keto w Twoim mieście

Posiadasz nadmierną tkankę tłuszczową, a dotychczasowe sposoby redukcji masy ciała nie przyniosły efektów? Z dietą keto zrealizujesz swoje cele dietetyczne! Przekonaj się jak w stanie ketozy będziesz skutecznie gubić kilogramy. Postaw na wysoki procent podaży tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Nasz catering dietetyczny dostarcza diety pudełkowe w całej Polsce! Ketogeniczna dieta czeka na Ciebie! 

Siedziba

Nasza główna siedziba znajduje się na Śląsku, ale nasz catering dociera do wielu miast Polski.

 

Wpisz kod "TANIEJ" i zyskaj 10% rabatu

X